Yöresel TV

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda:

Yöresel TV Yayıncılık Reklam Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şubat 2021 tarihinde Mustafa Doğan ve Mehmet Şükrü Elbay ortaklığında ‘Yörenin Kültür Kanalı’ sloganı ile Gaziantep merkezli olarak kurulmuştur.

Şu ana kadar 29 İl de temsilciler atayarak dijital platformda www.yoresel.tv adresinde yayın hayatına başlamıştır.

Şu ana kadar bir takım STK, el sanatkarları, akademisyen, araştırmacı-yazar şahsiyetler ile kültür programları çekerek yayınlamıştır. Bu manada çekimlerimiz devam etmektedir…

En kısa zamanda tüm dijital platformlarda yerini alarak, yayın kalitesini ve ağını genişletecektir.

Vizyonumuz:

Güzel Anadolumuz’da, asırlardır yaşanan ve yaşatılan Türk İslam sentezli gelenek, görenek, ahlak, inanç ve kültürün gerek tanıtımı gerekse yeni kuşaklara tanıtılması amacı ile “el ele, gönül gönüle yayıncılık” ilkesi ile kültürün nabzını tutan bir medya merkezi olmak.

Misyonumuz:

Birey, millet ve devlet olarak her manada dini, milli ve siyasi bütünlüğümüzün muhafazasına, bu değerlerin nesilden nesle aktarılmasına söz veya varlığı ile bir tuğla koyan yerli ve milli kişi, kurum, kuruluş, STK, dernek, esnaf ve her türlü sanat ve sanatkarlarımızın; emeğinin, alın terinin ve hikayesinin kültür içerisinde yaşanması ve yaşatılabilmesi adına programlar icra etmek.

Yöresel TV | Yörenin Kültür Kanalı